Hakkımızda

Hakkımızda

Yiğit Asfalt Şirketimiz kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla asfaltçılık alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz


Yiğit Asfalt’ın vizyonu, ulusal ve uluslararası pazarlarda dünya standartlarında hizmet veren bir şirket olarak büyümek ve daha fazla istihdam yaratmaktır. BAŞARI FAKTÖRLERİ Stratejisi, yetkin ekibi, yenilikçiliği ve uzun vadeli bakış açısı faaliyetlerinde kilit rol oynayan ve her türlü kurumsal eylemini şekillendiren faktörlerdir. Strateji YİĞİT ASFALT’ın net ve yalın bir stratejisi vardır. YİĞİT ASFALT’ın stratejisi "inşa ederek" üretmeye, büyümeye, uzmanlaşmaya ve değer yaratmaya dayanır. Bir dizi faktör stratejimizin temellerini oluşturur: paydaşlarımız için ürettiğimiz katma değer, müşterilerimize kaliteli hizmet, çalışanlarımıza güvenli ve geleceği olan iş ortamı, insanlık için güzel ve faydalı projeler...

Misyonumuz


Yiğit Asfalt'ın misyonu, üstlendiği prestij projeleri ile Türkiye'nin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunmak ve aynı zamanda üstlendiği projelerle müşterileri, çalışanları ve tüm toplum için katma değer yaratmaktır.

Deneyim

Kuruluşumuzdan bugüne kazandığımız deneyimle projelerinizi itinayla gerçekleştiriyoruz.

Kalİte

Projelerinizi son teknoloji ve kaliteli ham madde kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal

Yapılacak olan projelerinizde deneyimli ve kaliteli ekibimizle kurumsal olarak çözümler sunuyoruz.

Tüm Projeleri Zamanında ve Bütçeye Uygun Olarak Yapılandırın.